Melli interiéry s.r.o.

Melli Interiéry, s.r.o.

Obchod s potahovými látkami a čalounickým materiálem.

     Jsme specialisté na čalounické potřeby. Těžištěm naší činnosti je na jedné straně výroba čalouněného nábytku, křesílek a sedacích souprav a na druhé straně obchod s potahovými látkami a čalounickým materiálem.

Na kvalitě materiálů nám záleží stejně jako Vám, protože i my ručíme za kvalitu našich sedaček. Z toho důvodu všechny materiály pečlivě vybíráme tak, aby splňovaly všechny technické požadavky pro potřeby čalounické výroby.

Všechny materiály, které ve výrobě sami používáme, nabízíme i Vám. To vše na velkoobchodní prodej s partnerskými rabaty a také pro drobný prodej.

V naší nabídce naleznete široký výběr potahových látek pro nábytkářství a zařizování interiérů. Stejně tak i polyuretanové (molitanové) pěny, rouno, popruhy, zipy, šňůry, lepidla, čalounické a krejčovské nářadí, technické tkaniny jako jsou lutrasil, feltro, filc, plátno. To vše je jen částí našeho sortimentu, který je nám tak blízký i proto, že ho sami používáme při výrobě sedaček.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení. V naší nabídce najdete kompletní sortiment čalounických potřeb a polyuretanových (molitanových) pěn, studených pěn (HR), či paměťové pěny (Visco). Hlavním cílem naší společnosti je dodat zákazníkům kvalitní materiály, které splňují všechny technické požadavky pro čalounickou výrobu.

Věříme, že se Vám naše stránky a nabídka budou líbit a hlavně, že budete se zbožím, které u nás nakoupíte spokojeni.