Poťahové materiály
0
košík
0 Kč s DPH

Molitany

Vyberte si z nabídky molitany, molitanové desky podle velikosti, složení, gramáže, tvrdosti, hmotnosti a výšky. Každá molitanová deska je vhodná pro jiné zatížení. Molitan vám nařežeme na míru podle vašich potřeb.

Molitany, molitanové pěny a desky jsou nejprodávanějším sortimentem pro výrobu nebo opravy čalouněného nábytku a také pro výrobu matrací. Můžete si vybrat z různých typů, jako je polyuretanová pěna ( PUR pěna) nebo paměťová pěna.

Molitan řezaný na míru vám přináší nejen výběr různých typů, ale také rozměrů a také různé možnosti použití, protože výroba probíhá přímo podle vašich potřeb.Molitanová metráž se používá především na matrace, čalounění, polstrování nebo jako výplň do pohovek, židlí, křesel, gaučů atd... Proto je výběr specifikován nejen podle rozměrů, ale také podle tvrdosti a gramáže. Vybírat můžete také podle barvy.

Každá molitanová deska má vlastnosti, které jsou vhodné pro vysoké zatížení, a poskytuje tak potřebný luxus, pohodlí a odolnost. Paměťové pěny splňují nejvyšší komfort a dokáží se přizpůsobit tvaru lidského těla, takže díky nim můžete mít pohodlné sezení a kvalitní lůžko. Desky a pěny, které mají atypické rozměry, lze vyrobit za příplatek za řezání.

Zobrazen 1. – 12. z 16 výsledků

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 8 000 Kč

1500+ produktů

v několika variantách

Kamenná prodejna

Zavřít
Vážení zákazníci, 

přejeme Vám krásně prožité Vánoce a uspěšný nový rok 2024.
Od 21. 12. máme celozávodní dovolenou a objednané zboží Vám budeme expedovat od 2. ledna 2024.
Děkujeme za pochopení
PF 2024
Vážení zákazníci, od 1. 7. do 7. 7. máme dovolenou. Všechny objednávky budou expedovány od 8. 7. Projdejna bude také uzavřena.
Kontakt
Chcete dostávat nejnovější informace z našeho obchodu?
Přihlašte se do našeho e-mailového zpravodaje.
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Černokostelecká 2198/53 Strašnice, 100 00 Praha 10
storemagnifiercrossmenu