Poťahové materiály
0
košík
0 Kč s DPH

VISCO pěny

Visco pěny, známé také jako paměťové pěny, jsou materiály s jedinečnými vlastnostmi, které se vyznačují schopností měnit svou tuhost pod vlivem tepla a tlaku ze strany spících osob. Při zatížení matrace se vzduch v buňkách uvnitř matrace přesune do sousedních buněk, což způsobí, že matrace ladně kopíruje tělo a poskytuje optimální oporu.

Paměťová pěna při vyšších teplotách měkne a "pamatuje si" svůj tvar. Po uvolnění se postupně vrací do svého původního tvaru. Proto se jí také říká "líná" pěna. Tyto vlastnosti umožňují minimalizovat protitlak na tělo a napomáhají prokrvení. Díky schopnosti paměťové pěny přizpůsobit se tělu se navíc výrazně snižuje potřeba měnit polohy během spánku, což vede k lepšímu odpočinku.

Paměťová pěna tak poskytuje jedinečné pohodlí a oporu těla. Během spánku se přizpůsobuje konturám těla a minimalizuje tlak na kritické oblasti, čímž pomáhá snižovat bolest a nepohodlí. Díky těmto vlastnostem je paměťová pěna oblíbená při výrobě matrací a dalšího nábytku, kde jsou pohodlí a ergonomie klíčovými faktory pro kvalitní spánek a odpočinek.

Zobrazen jediný výsledek

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 8 000 Kč

1500+ produktů

v několika variantách

Kamenná prodejna

Zavřít
Vážení zákazníci, 

přejeme Vám krásně prožité Vánoce a uspěšný nový rok 2024.
Od 21. 12. máme celozávodní dovolenou a objednané zboží Vám budeme expedovat od 2. ledna 2024.
Děkujeme za pochopení
PF 2024
Kontakt
Chcete dostávat nejnovější informace z našeho obchodu?
Přihlašte se do našeho e-mailového zpravodaje.
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Černokostelecká 2198/53 Strašnice, 100 00 Praha 10
storemagnifiercrossmenu