Poťahové materiály
0
košík
0 Kč s DPH

Zvukové izolace

Zvuková izolace, panely a pěny pro zlepšení akustických vlastností prostředí. Vyberte si z naší nabídky zvukových izolací. Snadná instalace na strop, stěnu nebo podlahu.

Hluk ovlivňuje naši pohodu a celkovou kvalitu života. V dnešní době, kdy trávíme většinu času v interiéru, je důležité mít prostředí s dobrou akustickou pohodou. Správná zvuková izolace a akustické materiály mohou významně přispět k vytvoření tiššího a příjemnějšího vnitřního prostředí.

Akustické izolační materiály a řešení mohou snížit pronikání zvuku z vnějšího prostředí do interiéru a také minimalizovat odrazy zvuku uvnitř místnosti, čímž se sníží výskyt ozvěny a nepříjemných akustických efektů. Výsledkem je větší intimita, soustředění při práci, lepší komunikace a obnovení sil.

Při navrhování a výstavbě nových budov je důležité zohlednit akustické aspekty a zajistit dostatečnou zvukovou izolaci vnitřních prostor. To zahrnuje použití vhodných stavebních materiálů, akustických obkladů, stropů, podlah a dalších prvků, které mohou pohlcovat zvuk a minimalizovat jeho pronikání.

Vytvoření prostředí s dobrou akustickou pohodou je důležité nejen v pracovním prostředí, ale také ve veřejných budovách, školách, nemocnicích, restauracích a dokonce i v našich vlastních domovech. Cílem je dosáhnout prostředí, které nám umožní relaxovat, soustředit se, nerušeně komunikovat a celkově zlepšit kvalitu našeho života.

Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 8 000 Kč

1500+ produktů

v několika variantách

Kamenná prodejna

Zavřít
Vážení zákazníci, 

přejeme Vám krásně prožité Vánoce a uspěšný nový rok 2024.
Od 21. 12. máme celozávodní dovolenou a objednané zboží Vám budeme expedovat od 2. ledna 2024.
Děkujeme za pochopení
PF 2024
Kontakt
Chcete dostávat nejnovější informace z našeho obchodu?
Přihlašte se do našeho e-mailového zpravodaje.
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Černokostelecká 2198/53 Strašnice, 100 00 Praha 10
storemagnifiercrossmenu