Poťahové materiály
0
košík
0 Kč s DPH

Akustické pěny a panely

Akustické pěny se používají ke snížení nebo regulaci hluku v různých prostředích, včetně hudebních studií, koncertních sálů, divadelních sálů a podobně. Jsou vyrobeny z polyuretanové nebo melaminové pěny, která má schopnost pohlcovat vibrace, hluk a ozvěnu.

Při použití akustické pěny na stěnách, dveřích a dalších částech místnosti se dosáhne snížení ozvěny a vytvoří se akusticky příjemnější prostředí. Tato pěna pomáhá absorbovat přebytečné vibrace zvukové vlny a zabraňuje jejich zpětnému odrazu, čímž minimalizuje výskyt ozvěny a nežádoucí akustiky v místnosti. Výsledkem je čistší a lépe kontrolovaný zvukový prostor.

Akustická pěna je proto cenným materiálem pro vytváření akusticky kontrolovaného a příjemného prostředí, kde je důležité minimalizovat ozvěnu a zajistit kvalitní přenos zvuku.

Akustické panely jsou určeny k pohlcování zvuku a pomáhají zlepšovat akustiku v místnosti. Mohou být vyrobeny z měkkých materiálů, jako je akustická pěna, nebo mohou být pokryty akustickými materiály, jako je látka, dřevo nebo kov, které pomáhají pohlcovat a rozptylovat zvukové vlny.

Zobrazuji všech 12 výsledků

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 8 000 Kč

1500+ produktů

v několika variantách

Kamenná prodejna

Zavřít
Vážení zákazníci, 

přejeme Vám krásně prožité Vánoce a uspěšný nový rok 2024.
Od 21. 12. máme celozávodní dovolenou a objednané zboží Vám budeme expedovat od 2. ledna 2024.
Děkujeme za pochopení
PF 2024
Kontakt
Chcete dostávat nejnovější informace z našeho obchodu?
Přihlašte se do našeho e-mailového zpravodaje.
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Černokostelecká 2198/53 Strašnice, 100 00 Praha 10
storemagnifiercrossmenu